Nová sekce v mobilní hře Brawl Stars

POSTED BY Redaktor 1 října, 2020 in BRAWLSTARS
Post thumbnail

Oznamujeme vám novou sekci v RLS od které si slibujeme velké věci! Nová sezóna v Brawl Stars je teprve před námi a ještě chvíli potrvá než se nám kluci ukáží na CZ/SK scéně. Nicméně jelikož jsme měli možnost vzít tuhle zkušenou partu, tak jsme moc neváhali. Čekalo se pouze na rozhodnutí jednotlivých hráčů zda-li půjdou hrát pod naše barvy.

Pojďme si krátce jednotlivé hráče představit. RicoMaster se na plno začal věnovat Brawl Stars po oznámení několika turnajích a hlavně ho motivovalo MČR. Rica jste mohli vídat například na streamech PlayZonu, kde bojoval s týmem Infactus o postup na MČR, který jim o kousek nevyšel. Druhým hráčem je Slayer, který se věnuje BS od Global Release a chce se dostat do profesionálního esport týmu. Působil v Inside Games, NecroRaiser a Inaequalis. Třetí do party je Benthen. BS hraje od samotného vydání hry a působil v týmu Lutea, který se bohužel v létě rozpadl a poté byl chvíli bez týmu. Na Last Callu se již v jednom týmu setkal se Slayerem, ale postup jim na MČR taktéž nevyšel. Posledním hráčem BS sekce je Kubik. Ten nebyl v žádném větším esportovém týmu, přesto má spoustu zkušeností z různých turnajů.

Cíl naší Brawl Stars sekce je jasný. Účast na MČR 2021! Chceme klukům popřát spoustu úspěchů a doufáme, že se jim bude u nás líbit.