Report MČSR – FIFA 21

POSTED BY Redaktor 20 července, 2021 in FIFA
Post thumbnail

Přinášíme vám report z MČSR ve FIFA 21, které se konalo v pražském herním klubu Reload. Po několika měsíčních kvalifikacích se do závěrečného grand finále dostali dva naši borci Peposlav a Adulack. Mohli tak změřit síly s nejlepšími hráči na česko-slovenské herní scéně a zahrát si o prizepool 50 000 Kč. Cíl pro naše jablonecké reprezentanty byl jasný! Postup ze skupiny a probojovat se v play off co nejdál.

Pepovi byla přidána skupina „A“, ve které hrál proti vítězi minulého ročníku Seronovi a nové posile Entropiqu Matejsovi. Dále Pepu čekali dva reprezentanti ligových týmů. Kordaaas ze Slovácka a Totík z Baníku.

Výsledky skupiny A:

  • Peposlav vs Sampi Seron – 3:5
  • Peposlav vs Entropiq Matejs – 6:5
  • Peposlav vs FC Slovácko Kordaaas – 8:4
  • Peposlav vs FC Baník Totik – 5:6

Peposlav bohužel nepostoupil ze skupiny A, když poslední zápas proti Totíkovi na streamu prohrál 5:6. Pokud jste nestihli infarktové momenty v zápase Pepy proti Matejsovi nebo Totikovi, tak zde záznam zápasu.

Adulackovi byla vylosována skupina „C“, ve které ho čekal efotbalista roku T9Laky hájící barvy FCVP. Dále sparťanský Caster, Mrky a Miki z nové organizace Cryptova.

Vésladky Skupiny C:

  • Adulack vs Cryptova Miki – 3:2
  • Adulack vs FCVP T9Laky – 1:5
  • Adulack vs Mrky – 6:5
  • Adulack vs ACS Caster – 5:5

Adu se díky poslednímu zápasu probojoval do závěrečného play off, ve kterém ho čekal již nyní šampión MČSR Marioooso z Entropiqu. V tomto zápase byl favorit jasný a také to celý zápas Mario prokazoval. Bohužel Adulack nestačil na svého soupeře a nepostoupil tak do semifinále turnaje. Záznam čtvrtfinálového zápasu zde.

Jsme zklamaní, že jsme nedošli v play off dál. Nicméně pro naše mladé borce to byla jedna z prvních offline akcí a my se již těšíme na nový ročník. Klukům patří velký dík za to, jak reprezentovaly barvy FK Jablonec!

Add comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *