Shrnutí MČSR – Paddock Liga

POSTED BY Redaktor 28 září, 2020 in FIFA
Post thumbnail

Adam „Adulack“ Hodina se jako jediný náš zástupce kvalifikoval na neoficiální MČSR ve FIFĚ v pražském herním klubu Reload Esports Bar, kde se hrálo o prizepool 50 000 kč. Do offline finále postupovalo TOP20 nejlepších hráčů z několika měsíčních sériích od Topgamingu. Po konci hlavní části se nakonec Adulack umístil na 21. místě a tím pádem neměl šanci postoupit na již zmíněné offline finále. Nicméně díky tomu, že jeden z hráčů TOP20 nemohl přijet do Prahy se uvolnilo jedno místo právě pro našeho hráče.

Pár dní před startem byly vylosovány skupiny. Věděli jsme, že to nebude nic jednoduchého. Adulack měl ve skupině „B“ momentálně nejlepšího hráče na CZ/SK scéně Serona z týmu Sampi, který si odnesl prvenství z celého turnaje. Dále FC Martina, Castera a Typciho.

Adulackův první dvoj zápas byl proti FC Martinovi. První zápas dopadl remízově 1:1 ačkoliv byl Martin lepším. Adulack vstřelil nádherný gól, když si na pozici velkého vápna nadhodil míč s jedním útočícím hráčem a krásně zavěsil pod břevno. Druhý zápas byl také vyrovnaný, nicméně FC Martin měl více ze hry a tak porazil Adulacka poměrem 1:2 a celkově 2:3.

Druhý dvojzápas čekal Adulacka s Casterem. První zápas byl vyrovnaný, ačkoliv Caster nebyl nijak dominantní tak si s naším „Andulou“ poradil 0:2. Druhý zápas byl hodně zvláštní. Adulack vypadl z koncentrace a než se vzpamatoval prohrával 0:3. Pokoušel se skóre ještě otočit, ale díky tomu, že hrál na jednu kartu tak dostal další tři fíky a bylo hotovo. Pomalu bylo jasné, že do Play off nepostoupíme a tak si Adulack mohl zápasy jen užívat.

Třetí dvojzápas čekal Adulacka proti Typcimu z týmu eKoVy. V prvním zápase Adulack jasně dominoval. Vyhrál 4:1 a mohl si užít první vítězství na turnaji. Čekal ho ještě druhý zápas s Typcim, ale Adulack si byl jistý, že neprohraje. Ten skončil nakonec 2:2 a celkově 6:3.

Poslední zápas odehrál se Seronem z týmu SAMPI. Ze začátku to vypadalo slibně a nebylo vidět, že by Seron byl favoritem. Nicméně přibližně od 20 minuty, kdy dostal Adulack gól bylo jasné, že Seron je o trošku někde jindy. První zápas skončil 0:3 pro Serona a poté se hráči dohodli, že nemá cenu hrát poslední zápas, jelikož byly postupující již jasný.

Adulackovi děkujeme za skvělou reprezentaci a doufáme, že společně dokážeme ještě velké věci. Z tohoto turnaje si odnášíme cenné zkušenosti.