Nový LOL tým!

POSTED BY Redaktor 3 listopadu, 2021 in LOLNEWS,
Post thumbnail

Představujeme rovnou dvě nové sekce v League of Legends. Poprvé se naše organizace zúčastní hlavní častí Mastercard Hitpoint Winter turnaje. O pár dní později startuje 3. liga, ve které nás bude reprezentovat Academy tým. Borci z hlavního týmu dříve hráli pod názvem Carnis. Získali například 4. místo na Mistrovství Slovenské republiky. Ačkoliv v hlavní části Winter ligy budeme jako největší outsideři, tak věříme, že kluci překvapí ostatní své soupeře. Ve skupině „B“ nás čeká tým Inside Games, Brute a Stopwatch Esports. Ve čtvrtek 4.11. od 19:00 startuje náš první zápas proti ING. Dále jsme si pro vás připravili rozhovor s jedním hráčem z hlavního týmu. Ondřej „Bulvator“ Bula se rozmluvil o účasti na MSR a také o aktuální náladě v ´tymu.

MAIN ROSTER:

  • TOP LANE: Matěj “Bagros” Hráček
  • JUNGLE: Nicolas „Niki“ Lehner
  • MID LANE: Václav „Vasekfel“ Felcman
  • AD CARRY: Ondřej „Bulvator“ Bula
  • SUPPORT: Jiří „Kotva“ Sýkora
  • COACH: David „Dawerko“ Lexa
  • SUB TOP: Marek „Maareg“ Zapletal

Ahoj Bulvo! Můžeš se krátce představit fanouškům, kteří tě ještě neznají?
Jmenuju se Ondřej Bula, ve hře se objevuji pod nickem Bulvator a hraju roli ADC. S League of Legends jsem začal v roce 2013, ale aktivněji hraju od roku 2016.

Jaký je tvůj nejvyšsí cíl v League of Legends, kterého bys chtěl dosáhnout?
Když se bavíme o reálných cílech, tak momentálně se chci co nejlépe umístit na Winters a poté hrát první ligu.

Po úspěšné closed kvalifikaci do Mastercard Hitpoint Winter s týmem Carnis přestupujete pod naší organizaci. Jaké máte pocity po postupu do hlavní fáze turnaje?
Samozřejmě jsme rádi, že máme příležitost hrát pod Rulers a také, že jsme se kvalifikovali do hlavní části, protože v dřívějších kvalifikacích jsme byli docela unlucky. Vždy nám chyběl jeden krůček. Bohužel již několikrát nám nevyšlo se kvalifikovat o jednu výhru do druhé ligy.

Budou vás čekat těžké zápasy proti nejlepším týmům na československé scéně. V naší skupině se o postup poperete s hlavním týmem Inside Games, Brute a Stopwatch Esports, co na los říkáš?
Jestli se chceme dostat dál, musíme byt schopni hrát proti každému týmu ve Winters, ale se skupinou jsme spokojeni. Myslíme, že los byl pro nás docela přívětivý.

Nedávno jste se s klukama zúčastnili Mistrovství Slovenské Republiky, v kterém jste vybojovali 4. místo. Jak jste spokojený s konečným výsledkem?
MSR byla výborná zkušenost, protože jsme si zkusili pořádnou offline akci. S výsledkem jsme také spokojeni, protože se nám podařilo vyřadit tým Olmíci, ve kterém hráli známé jména z Československé scény. Trochu nás mrzí prohraný zápas o 3. místo proti Cryptově, kde jsme rozhodně mohli zahrát lépe. Také nám nehrálo do karet, že na akci nemohl midař, se kterým jsme hráli kvalifikaci. S novým midlanerem Vasekfelem jsme hráli na MSR úplně první hru v této sestavě. Takže si myslím, že bez tréninku a sehrání to byl úspěch.

Jaká je týmová nálada? Sednete si jako lidi?
Podle mě je týmová nálada skvělá. S Bagrosem a Nikim už hrajeme dlouho, ale i s Kotvou a Vasekfelem, kteří se k nám připojili jsme si sedli parádně.

Vzkázal bys něco na závěr čtenářům?
Na závěr bych vzkázal, že děkujeme všem, co nám budou fandit a pokusíme se Rulers nezklamat.

Ve 3. lize, která startuje skupinovou fází 9.11. nás budou reprezentovat známé jména z předešlé doby. Nováčkem v týmu je Kromy a Lenochodec. Kluci z Academy týmu si dali jasný cíl a tím je 3. ligu vyhrát! Tento tým povede do boje děda Josef „Chimer“ Kovář, který na stará kolena možná naposledy okusí 3. Hitpoint ligu.

Academy roster:
TOP: Jáchym Krosak Kroš | JNG: Josef Lenochodec Nosek | MID: Milan Mildorff Loukota | SUP: Josef Kromy Svoboda | ADC: Josef Chimer Kovář | SUP TOP: Ondřej Bandart Bezdíček