HLAVNÍ PARTNER EVOLVEO.COM

POSTED BY Redaktor 26 ledna, 2021 in Partners
Post thumbnail

S radostí vám oznamujeme novou spolupráci s přední evropskou společností EVOLVEO. Plánujeme pro vás recenze a další různé propagace. Věříme, že tato spolupráce bude výhodná pro obě strany.

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, zajímající se o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadující trendové produkty a hledající ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích.

Mezi hlavní produkty značky EVOLVEO patří odolné telefony. Rovněž tato společnost disponuje PC komponenty a další osobní elektronikou. Naše organizace se bude zaměřovat samozřejmě hlavně na propagaci počítačových komponentů. Rovněž naši hráči budou mít jisté výhody.

EVOLVEO má spoustu výborných herních produktů. Nejvíce by jsme vyzdvihli herní křeslo PTERO ZX COOLED. Masážní herní židle s chladícími ventilátory, prodyšný materiál + PU kůže, houpací mechanika s aretací, bederní opěrka s masážními funkcemi, hlavová opěrka, nastavitelné područky, pogumovaná kolečka, nosnost 150kg, šířka rovné sedací části 41cm.

Další produkt, který chceme doporučit je herní myš EVOLVEO Ptero GMX100. Herní myš drátová, optická, odezva 1ms, 7000DPI, 7 tlačítek, tiché spínače, RGB se SW pro nastavení, USB, délka kabelu 1.8m, černá, uživatelské profily a tlačítko pro změnu dpi.

Rovnou jsme si pro vás připravili se společností EVOLVEO slevový kód, kterým podpoříte jak nás, tak našeho partnera a ke všemu budete mít 5% slevu na všechny produkty na eshopu EVOLVEO.COM Stačí zadat při objednávce v eshopu kód: RULERS