Oznamujeme naší první sestavu v PUBG!

POSTED BY Redaktor 24 července, 2020 in PUBG
Post thumbnail

Vrháme se do světa PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS. Představujeme vám naší první sestavu, která k nám přilétla z nebes. Přecházejí k nám borci z Hazard Gaming, kteří mají stále šanci postoupit na MČR.

Vyzpovídali jsme kapitána týmu Daniela „Norfside“ Běhounka, který působil například v týmu Revital Gaming.

Ahoj, Norfside nejdříve tě poprosím aby jsi se naším fanouškům představil.

Začal bych asi tím, že se jmenuji Daniel Běhounek, je mi 20 let a pocházím z Českých Budějovic. Na PC jsem netrávil moc času do doby než jsem si pořídil PUBG společně s novým PC. Poté se můj pohled na esport a vlastně celkově na gaming změnil.

Jak dlouho se věnuješ PUBG a co by jsi v dané hře chtěl dokázat?

PUBG se věnuji od doby, co mam již výše zmíněné PC. To znamená cca 2,5 roku. Podle statistik na steamu mám odehráno přibližně 3 500 hodin. Abych pravdu řekl, tak přesně daný cíl ve hře nemám, snažím se zkrátka vyšplhat co nejvýše.

Jak se říká pomalu, ale jistě. Co vás přimělo kontaktovat organizaci Rulers Esports?

Určitě hlavně kvůli tomu, že chceme mít s klukama nějaké zázemí, kde se můžeme dále rozvíjet. Určitě stojí za to, aby jsme to u vás při nejmenším zkusili. Jste sice mladá organizace, ale věřím, že se spoustou potenciálu.

Jaké cíle si stanovujete na československé scéně?

Určitě bychom se chtěli umístit dostatečně vysoko abychom se podívali na MČR. Pokud to nevyjde, tak aspoň na PlayZone Challenge.

Na závěr. Co by jsi vzkázal svým fanouškům potažmo fanouškům Rulers?

Já osobně velkou „fan base“ nemám, ale i za těch pár jedinců ať už v reálném životě nebo přes internet jsem nesmírně rád, že mě podporují. Co se týče fanoušků organizace, vzkážu jen aby jste nepřestávali fandit, protože my jsme #RULERSOFGAMING

Klukům přejeme hlavně hodně úspěchů v našich barvách a doufáme, že se jim u nás bude líbit !