Kvalifikace na TPG Rainbow Six Siege CZ/SK Ligu se nám nepovedla

POSTED BY Redaktor 15 června, 2020 in Rainbow Six Siege
Post thumbnail

TOPGAMING.EU na svém portále ohlásil česko-slovenskou Rainbow Six ligu, do které se naše sekce chtěla kvalifikovat. První kvalda startovala 23.5. a naši borci se chtěli připravit hlavně na Kvalifikaci druhou jelikož byly velké změny v sestavě.

Náš tým se rozhodl, že zkusí rovněž první kvalifikaci, ačkoliv s novou soupiskou moc nenatrénovaly. Hned na startu v bracketu kluci potkali tým Dibels (nově Vikingekrig Esports), s kterým prohráli 2:7 a vypadli z první kvalifikace.

O týden později startovala druhá kvalifikace na kterou byla sestava v čela s Amnesticem a koučem Arcticem nabuzená. Sestava měla natrénováno a věřila si, že postoupí do první česko-slovenské R6 ligy. Jako první překážka pro nás byl tým Namyno Gaming. Nicméně jsme byly o maličko lepším týmem a vyhráli jsme 7:5. Druhé kolo proti nám stál tým Only Legends Die Zápas s tímto týmem šel až do prodloužení, které jsme vyhráli 8:7 a semifinále bylo na světě. Postup byl opravdu blízko, ale zároveň daleko jelikož jsme narazili na tým DIBELS (Vikingekrig Esports) . Bohužel naše pětka dostala naloženo 1:7 a šla do boje o poslední postupující místo proti týmu ChokeMasters ( nyní GLORE). Již ze začátku naši borci táhli za kratší konec a když už to vypadalo za stavu 6:3 na comeback, tak tým ChokeMasters zužitkoval poslední Match Point.

Ztratili jsme tak poslední možnost si zahrát první česko-slovenskou ligu na portále Topgaming.eu