Nová CSGO sestava!

POSTED BY Redaktor 29 května, 2021 in CSGORozhovor,
Post thumbnail

Chceme vám představit novou sestavu, která nás bude reprezentovat v CSGO. Přibližně před měsícem jsme se rozloučili se starou sestavou, jelikož výsledky nebyli podle našich představ. Nyní k nám nastupuje nová pětice hráčů, kteří na sobě hodně pracují a chtějí se dostat mezi nejlepší česko-slovenské týmy. Věříme, že naše spolupráce bude stoupat směrem nahoru. Jako vždy jsme si pro vás připravili rozhovor, v kterém se dozvíte více. Dominik „Fragzen“ Josifidis se nám rozpovídal nejen o sobě, ale hlavně o hráčích v týmu a dosavadních cílech.

Ahoj Fragzene. Máš na starost náš nový CSGO tým, tak tě poprosíme aby jsi se fanouškům krátce představil.

Ahoj jmenuji se Dominik Josifidis a prezentuji se pod přezdívkou Fragzen. Jsem 16ti letý hráč, který je na scéně od roku 2018 a v týmu Rulers působím jako In game leader a taktéž kapitán.

Přicházíte z týmu MF Esports AC, který se vám příliš nevěnoval. Zkus nám představit jednotlivé hráče.

Já už jsem se představil výše, takže bych rád představil mé spoluhráče. Jako prvního bych představil našeho tahouna a zároveň nejstaršího hráče sestavy Vojtapa. Hraje u nás na pozici AWP a je to skvělý hráč do clutch situací. Další na řadě je hráč ze Slovenska. Tomáš neboli Satan je konzistentní rifler a takový náš vtipálek. Je s ním sranda a dokáže i podržet. Dalším hráčem v sestavě je Baywatcher, který zastává taktéž pozici riflera, ačkoli je trochu nervák, umí otočit stránku a jít fullfocus. Rovněž nám pomáhá vyhrát spoustu důležitých kol.  Jako poslední hráč naší sestavy je p3Ky. Je to náš nejnovější člen na pozici riflera. Tento borec je občas tichý, ale v nejhorších situacích dost podpoří a dokáže navrhnout zajímavý nápad jak vyhrát kolo.

Bohužel nemáme žádný slot v amatérské nebo profesionální lize, tím pádem si vše budete muset vybojovat sami. Na jaké turnaje se momentálně připravujete a jaký cíl máte v letošní sezóně?

Momentálně se připravujeme na ESEA Open a chtěli by jsme se dostat alespoň do ESEA Main. Co se týče lig, které nás momentálně čekají, tak se chystáme aktuálně na AM League.

Proč jste oslovili právě Rulers a jaký máš celkový pocit z organizace, do které vstupujete?

Dostali se k nám dobré informace na adresu téhle organizace. Poté jsme zjistily, že nemají CS:GO sekci a rozhodli jsme se tento tým kontaktovat. Momentálně jsme maximálně spokojený. Neskutečně si vážíme všeho, co pro nás vedení hned na začátku dělá a jak skvělá je s nimi komunikace.

Na závěr. Co bys vzkázal fanouškům naší organizace?

Doufám, že nás fanoušci přijmou a budou nás podporovat v každém zápase. Věřím, že Rulers nezklameme a ukážeme, co v nás je! Taktéž sledujte sociální sítě Rulers aby jste nezmeškali žádné novinky! S pozdravem Fragzen.