Představujeme ambiciózní CSGO tým!

POSTED BY Redaktor 19 února, 2022 in CSGONEWS, Rozhovor,
Post thumbnail

Jsme rádi, že vám můžeme oficiálně představit naší novou CSGO sekci, která má velké ambice a cíle se probojovat mezi elitu česko-slovenské scény. Tato sestava nás již reprezentovala v minulé sezóně ESEA Open S39, kde bojovala o postup do Intermediate ligy. Bohužel jejich cestu v play-off zastavil ostravský tým Cryptova. Nyní můžete sledovat kluky jak válí v další sezóně ESEA Open S40, ve které nedávno porazili například ambiciózní tým eSuba Youngsters, kterým uštědřili první letošní porážku.

Krátce si můžeme postupně představit jednotlivé členy týmu. Kapitán a IGL této pětky je Jakub „k1llo“ Korman, který má velké zkušenosti z různých turnajů a podílí se například na tvorbě Univerzitních Lig v CSGO. Roli AWP hráče zastupuje Stanislav „GrOgy“ Babala. Říkáte si, že jeho jméno jste už nejspíše slyšeli? Grogy reprezentoval Slovensko na Mistrovství světa v Izraeli, ačkoliv jel v roli diváka, tak si nakonec zahrál například po boku Henkyho a Zyoreda. Třetím hráčem je hodně talentovaný hráč Martin „proudie“ Hrdý, který například reprezentoval akademii Gunrunners. Poslední dva hráči jsou Marek „Němi“ Němčák a David „Dejvi“ Horák, kteří jsou rovněž velmi talentovaný a chtějí ukázat svůj potenciál. Kdo bude mít tuto skvělou pětici pod palcem? Roli trenéra bude zastávat Juraj „maXo“ Pazdera, který má zkušenosti ze zahraničí.

Připravili jsme si pro vás krátký rozhovor s naším IGL k1llom.

Ahoj K1llo! Můžeš se krátce představit fanouškům, kteří tě ještě neznají?

Ahoj, moje meno je Jakub Korman, vystupujem pod herným nickom k1llo. Na CS:GO som prešiel v roku 2013. V tíme mám rolu IGL, čiže veľa času dávam do sledovania dem.

Zkus nám jednotlivě představit všechny spoluhráče, co považuješ za jejich silné stránky a v čem jsou například unikátní?

Keď sme skladali túto zostavu, boli sme na začiatku ja, proudie a nemi. Proudie je silný aimoví hráč. Dokáže prekvapiť enemy a veľa krát vyhrávame vďaka nemu. Nemi je výborny aim hráč a HS machine, čo je jeho najsilnejšou stránkou. Veľmi sme si padli a po pol roku spoločného hrania vidím progres tohto hráča. Potrebovali sme do tímu ešte supporta a AWP hráča. Ako supporta sme zobrali Dejva, ktorý pozná veľa utilít a vďaka tomu dokáže tvoriť hru. Vďaka jeho dobrej nálade dokáže vždy celý tím povzbudiť. Ako AWP hráča som poznal z FaceITov práve GrOgYho. Na začiatku to bolo ťažké, keďže nikdy nehral v žiadnom tíme a nemal žiadne skúsenosti s teamplayom, ale postupom času sa zlepšoval vo veľa aspektoch. Jeho silnou stránkou je práve AWP v jeho rukách.

V roli hlavního trenéra k vám přišel Juraj „maXo“ Pazdera, který má i zkušenosti ze zahraničí. Jak zatím spolupráce funguje?

Od príchodu maXa sme sa viac zamerali na komunikáciu, čo je pre nás asi najväčším cieľom.

Náš tým jste již reprezentovali minulý rok v Esea Open (S39) se skórem 8-6 a bojovali jste o postup do Intermediate, který bohužel nevyšel. Jaké máte cíle v letošní sezóně ESEA Open a na jaké tuzemské turnaje se momentálně připravujete?

Tento rok máme motiváciu postúpiť do Intermediate a následne do Mainu. Viac menej sme sa chceli zamerať na zahraničné turnaje a kvalifikácie. Po predstavení Playzone turnajov bychom chceli zahrať aj tieto kvalifikácie a postúpiť na LAN. Taktiež je pre nás cieľom kvalifikácia do Sazka eLeague.

Na závěr. Co bys vzkázal fanouškům naší organizace?

Tak chcel by som poďakovať všetkým naším fanúšikom, ktorí nám fandia a stoja pri nás. Ďakujeme vám. <3