Představujeme League of Legends tým pro rok 2021!

POSTED BY Redaktor 1 března, 2021 in LOLRozhovor,
Post thumbnail

S radostí vám představujeme novou sekci v Rulers! Bylo spoustu otázek zda budeme podporovat League of Legends. Nyní jste se dočkali! Tento tým nás bude reprezentovat v 3. Hitpoint lize. Také jsme si pro vás připravili rozhovor s Chimerem, který najdete níže v článku.

Ahoj Chimere, jsi kapitánem naší nové League of Legends sekce. Zkus fanouškům krátce představit sebe, a hlavně členy v týmu.

Ahoj, zdravím všechny čtenáře článku. Začal bych asi tím, jak jsme se jako tým dali dohromady. Vlastně jsme banda kamarádů, která se už delší dobu scházela u mě na streamu a když se teď naskytla šance dostat se do 3. ligy, tak jeden z nás nadhodil nápad, že bychom mohli zkusit kvalifikaci a dostat se do 3. Hitpoint ligy. Kvalifikaci jsme úspěšně vyhráli a dostali jsme se tam. Náš tým se skládá ze sedmi členů. Já, jakožto hráč na pozici AD Carry. Dále Kotva na pozici Supporta. Potom samozřejmě máme hráče, který furt běhá v lese a tím je Away. Dále je tu Mildorff na MIDu a poté náš asi největší tahoun týmu Krosak, který hraje TOP linku. Samozřejmě nesmím zapomenout na našeho coache. Tím je Danda, jelikož nám dodává morální podporu. V mé nepřítomnosti mě bude zastupovat hráč Piliach, který bude hrát AD Carry místo mne.

Složili jste tým Chábr Love, s kterým jste postoupili z closed kvalifikace do 3. Hitpoint ligy a díky tomu vás poptávalo více organizací. Proč jste si vybrali právě Rulers?

Jak už jsem zmínil do 3. Hitpoint ligy jsme se dostali vlastně tak, že jeden z nás nadhodil náhodný nápad, který se nakonec stal realitou. Proč Rulers? Tak hlavně kvůli tomu, že Rulers ze všech organizací, se kterýma jsme komunikovali měli nejlépe připravený úvodní seznámení a dle mého je majitel týmu opravdu člověk na svém místě. Po pár minutách jsem věděl, že pokud se dostaneme pod Rulers, tak uděláme správný krok. Nabídka nás zaujala a byla velmi férová, takže jsme si řekli své osudové ano.

Již jsme zmínili váš postup do 3. Hitpoint ligy a otázka je následující. Troufneš si tipnout na jaké pozici skončíte?

Jelikož spolu hrajeme krátce, tak je pro mě velmi složité si tipnout na jakém místě se umístíme. Nicméně, jelikož by měl být člověk ambiciózní a věřit si, že to s týmem někam dotáhne, tak se chceme umístit v TOP 3.

Jaké máte nejvyšší cíle na česko-slovenské scéně?

Určitě bychom chtěli v letním splitu postoupit z 3. ligy do 2. ligy. To je cíl, za kterým si jde celý tým a věříme, že to dokážeme!

Na závěr. Co bys vzkázal fanouškům naší organizace?

Na závěr bych chtěl ještě jednou poděkovat Rulers, že nás vzali pod svá křídla a budeme moct hájit jejich barvy v 3. Hitpoint lize. Věřím, že nezklameme a budeme reprezentovat jen v tom nejlepším světle. Děkuji za možnost představit náš tým ve hře League of legends – Chimer.