Rozhovor s Danielem „danny-“ Procházkou z PUBG sekce

POSTED BY Redaktor 9 září, 2020 in PUBGRozhovor,
Post thumbnail

Dnes jsme si pro vás připravili interview s jedním z našich hráčů PUBG sekce. Danny se rozpovídal o nadcházejících turnajích a plánech do budoucna. V článku se rovněž můžete dočíst, jak jsou kluci spokojený pod naší organizací.

Ahoj danny, jsi jeden z důležitých článků vaší úderné čtyřky v PUBG. Nejdříve tě poprosíme aby ses naším fanouškům představil.

Jmenuji se Daniel Procházka, je mi 18 let a jsem z malebné vesničky Brněnec. Ještě před PUBG jsem zkusil hrát kompetitivně CSGO, které mi moc nevyšlo.

Jak dlouho se věnuješ PUBG a co bys v dané hře chtěl dokázat?

PUBG se věnuji 2,5 roku, z toho poslední rok a půl kompetitivně s občasnou pauzou. Z hlediska tuzemské scény bych se chtěl dostat na MČR alespoň do TOP 5. V Evropě bych se chtěl zúčastnit PUBG Continental Series mezi TOP EU týmy.

Na Twitchi občas streamuješ. Plánuješ se streamování více věnovat?

Ano, chtěl bych se tomu věnovat více, ale stále nemám moc dobrý internet. Tím pádem se mi občas stream seká a není to moc ke sledování.

Jaké máš pocity ze srpnové série PREDATOR MČR na PlayZonu, v které jste skončili na 4. místě a nechali jste za sebou týmy jako Eclot, Brute, Inside Games.

Pocity jsou skvělý, s kluky jsme si řekli, že neodejdeme s prázdnou a ukážeme co v nás je!

Poslední série HAL3000 MČR se vám nepovedla a nepostoupili jste o fous do finále. Čím si myslíš, že je to zapříčiněno potažmo, co vše je v týmu potřeba zlepšit?

Do první kvalifikace jsme vstoupili s obrovským respektem. Měli jsme strach se pouštět do různých věcí a fightů. Díky tomu jsme nahráli pouze 12 bodů. V druhé kvalifikace jsme zahráli svoje. Až na chyby v komunikaci, ale tohle pilujeme. Závěrečná kvalifikace dopadla průměrně respektive spíše podprůměrně. Pokazili jsme první mapu, ve které jsme měli high ground a přišli jsme o jednoho hráče. Také došla v dané mapě chyba v komunikaci a tím pádem nás to stálo postup do Finále.

Jaké máte s týmem momentálně cíle a jakých turnajů se budete účastnit v nejbližší době?

MČR je stále reálný, ale spíše se zaměříme na nadcházející DRGN League, která začne 24. září, takže povinně všichni fandit! Dále budeme hrát i PUBG Continental Series 3 kvalifikaci. Bohužel musíme sehnat hosta místo Svobyho, kterému není ještě 18 let.

Na konci července jste vstoupili pod křídla naší organizace Rulers Esports. Jak se vám u nás líbí?

V Rulers Esp. se nám opravdu líbí! Šli jsme do toho s nejistotou, ale nelitujeme. Máme velkou radost, že jsme se mohli k vám připojit! Za celý tým děkujeme, co pro nás děláte.

Na závěr. Co bys zkázal svým fanouškům respektive fanouškům Rulers?

Moc fanoušků nemám, ale i za těch pár fanoušků jsem rád a chci jim poděkovat, že mě podporují. Fanouškům Rulers vzkazuji: Nepřestávejte fandit, bude to ještě velký a ukážeme všem, kdo jsme! #RULERSOFGAMING