Streamer a hráč Michal „Willik“ Willert – ROZHOVOR

POSTED BY Redaktor 28 června, 2020 in Rozhovor
Post thumbnail

Dnes jsme si pro vás připravili menší rozhovor s Michalem „Willik“ Willertem, který je naším hráčem v NHL a výborným streamerem.

Ahoj Williku nejdříve tě poprosíme aby jsi se naším fanouškům představil.

Ahoj, jmenuji se Michal, ale všichni mi říkají “Willík” Je mi 27 let a jsem z Mostu. Jsem fakt magor do her a občas se u nich dokážu i pěkně vytočit, takže na streamech není o srandu nouze.

Jak dlouho se streamování věnuješ a jaké vybavení sis musel přídit?

Na twitchi působím už skoro 2 roky, mezitím jsem měl půlroční pauzu a pořádně se tomu začal věnovat od tohoto roku. Co se týče vybavení, tak jsem pořizoval úplně vše. Kladu velký důraz na kvalitu, protože chci aby se mí diváci mohli koukat na co nejlepši obraz a mít tak co možná nejlepší požitek ze streamu. Teď jsem nově začal streamovat i z pc, což obnášelo kompletně novou “bednu” Bližší informace o mém HW najdete v informačních banerech na mém streamu.

Jakou hru konkrétně na streamu preferuješ a jaké máš v dané hře cíle?

Nejčastěji hraji 3 hry a to :NHL, Rainbow Six Siege a nově zkouším otestovat co vše jsem zapomněl/nezapomněl v CS:GO :). Co se týče cílů…Opravdu moc rád bych hitl diamond v Rainbow Six na pc. „Já vím celkem skromné“ Každopádně můj největší cíl/přání je reprezentovat můj srdcový klub v esport ELH a to Vervu Litvínov.

Dá se spočítat, kolik máš celkem fanoušků a hlavně fanynek?

Těžká otázka, přesné číslo ti opravdu neřeknu, ale nedávno jsem hitl 1500 followerů za což jsem nehorázně moc vděčný. Co se týče průměrných sledujících, tak je to také velmi různé, každopádně i kdybych měl při LIVE vysílání pouze jednoho človíčka kterého budu bavit a třeba mu i zlepším den, tak budu rád a budu vědět, že to má smysl:) A fanynky? Drtivá většina mých diváků jsou pánové, co se týče fanynek, tak mě napadá jen Brigita( takový náš blázen do NHL) pak mě občas přijde podpořit i má přítelkyně a to je asi vše. Třeba jsou i nějaké “ tajné fanynky”, ale to se asi nedozvíme 🙂

Na závěr. Co bys poradil těm, kteří chtějí se streamováním své oblíbené hry začít?

No nevím jestli jsem zrovna já kompetentní k tomu někomu radit, ale když už bych měl tak, určitě dbejte na kvalitu. Mějte na paměti, že když chcete začít, tak Vás nikdo nezná. Musíte tedy potencionální nové sledující zaujmout dvěma věcmi: Vaší osobností a kvalitou streamu (od nastavení alertů, příkazů, kvality videa, zvuku atp.) a taky si rozhodně nikdy neříkejte o follow, na to jsem opravdu alergický, když se někomu budete líbit určitě Vám ten follow dá. Na závěr bych chtěl poděkovat celé orginazici Rulers Esport za za to že můžu hájit jejich barvy v NHL a hlavně Saphexovi za tento rozhovor. Hezký zbytek dne, Willík