Rozhovor – Tomáš „TK“ Klouda | nová CSGO sekce

POSTED BY Redaktor 24 září, 2020 in CSGORozhovor,
Post thumbnail

Nedávno jsme ohlásili novou CSGO sekci, která byla vytvořena po domluvě s Tomášem „TK“ Kloudou. Rovněž jsme si s Tomášem pro vás připravili rozhovor o našem novém týmu a jaké mají plány do budoucna. Pevně věříme, že se Rulers ukáží na československé scéně v plné parádě. V rozhovoru se můžete dočíst jaký má Tomáš pocity z týmu a na jaké turnaje se momentálně připravují.

Ahoj, Tomáši nejdříve tě poprosím aby jsi se naším fanouškům představil.

Zdravím. Jmenuji se Tomáš Klouda a na csgo scéně jsem známý jako TK. Je mi 17 let a v týmu zaujímám pozici IGL. K pozici IGL jsem se dostal už z předešlých zkušeností.

Jak dlouho se věnuješ CSGO a co by jsi v dané hře chtěl dokázat?

Ve 12ti letech jsem začal hrát counter-strike 1.6 a v roce 2017 jsem přestoupil na csgo. Společně s týmem chceme dominovat amatérské CZSK scéně a potom se přesunout na vyšší level.

Co tě přimělo kontaktovat organizaci Rulers Esports?

Organizaci Rulers Esports sem našel čistě náhodou na facebooku a viděl jsem, že nemají csgo sekci. Napadlo mě napsat majiteli a domluvit podmínky pro vytvoření sekce.

Nějakou dobu jsi skládal tým. Jaké máš z kluků pocity a na jaké turnaje se momentálně chystáte?

Tým jsem skládal přes 2-3 týdny a myslím si, že když budeme trénovat tak dosáhneme toho, čeho chceme. Momentálně jsme zapojení do Quadra Eleague, v které chceme předvést ten nejlepší výkon. Dále se zúčastníme MČR One Night Stand #1.

Jaké cíle si stanovujete na československé scéně?

Zmiňoval jsem, že chceme dominovat amatérské csgo scéně a posouvat se výš. Chceme zkusit ESEA kvalifikace a chtěli bychom se kvalifikovat do 2. Tipsport Cool Ligy.

Na závěr. Co by jsi vzkázal svým fanouškům potažmo fanouškům Rulers?

Na závěr bych chtěl vzkázat všem fanouškům, že si ceníme jejich obrovské podpory. Budeme dělat všechno pro to, abychom měli dobré výsledky!