Streamer a hráč David „Chupibear“ Ranocha – ROZHOVOR

POSTED BY Redaktor 7 července, 2020 in Rozhovor
Post thumbnail

Máme tady další rozhovor. Tentokrát s naším FIFA hráčem, zarytým Ostravákem a streamerem Chupim.

Ahoj, Chupi nejdříve tě poprosíme aby jsi se naším fanouškům představil.

Ahoj, jmenuji se David, jsem z tvrdé Ostravské džungle,je mi 27 let a občas je na streamu sranda, když se mi nedaří, protože nerad prohrávám.

Před několika měsíci se ti stala nehoda na pracovním školení, kde se s tebou utrhlo lano a měl jsi zlomené obratle. Můžeš nám říci jak ti tahle nehoda změnila celkově život a jaký je tvůj zdravotní stav ? Popřípadě kdy tě zase uvidíme ?

Ano, přesně 27.listopadu se mi stal úraz při lezeckém školení, utrhlo se semnou lano a já spadl ze 3-4 metrů na betonovou podlahu. Proč se lano utrhlo? Instruktor použil místo kotvící smyčky lana jen chráničku, která nemá žádnou nosnost a bylo to. Po pádu jsem měl zlomený jeden hrudní obratel (teď to mám sešroubované titanem) a zápěstí na pravé ruce, dopadnout to mohlo o hodně hůř.

Jak mi tahle nehoda změnila můj život? Tak zaprvé si člověk uvědomí, že během sekundy se mu může obrátit svět vzhůru nohama a zadruhé i díky té nehodě jsem začal streamovat. Netvrdím, že kdyby se mi nestala, tak v čase koronaviru bych streamovat nezačal, ale díky tomu že jsem byl vlastně od prosince doma, tak mě napadlo začít streamovat. Můj zdravotní stav je aktuálně takový, že jsem se vrátil z lázni a čekám na kontrolu. Pořád to není 100 procentní. Svaly jsou hodně ochablé a pobolívají, tak uvidíme. Každopádně jsem v lázních dostal dost zabrat.

No a kdy mě uvidíte? Vzhledem k tomu že FIFA je mrtvá hra, tak vymýšlím nový content a vidět by jsme se na streamu mohli snad začátkem tohoto týdne, už mi to chybí.

Jak dlouho se streamování věnuješ a jaké vybavení sis musel přídit?

Streamovat jsem začal na začátku tohoto roku. Strašně mě to baví a to hlavně i díky partě lidí, kteří na streamy chodí, podporují a tráví se mnou čas při hraní. Za což bych jim chtěl moc poděkovat! Vybavení na stream mi dalo zabrat, protože prvně jsem musel pořídit stůl a židli 😁. Poté přišlo na řadu vybavení jako mikrofon, kamera a díky našemu majiteli Rulers streamovací karta. Jakmile jsem zapnul první stream tak jsem zjistil, že mi totálně nestíhá můj notebook a vzhledem k tomu, že v naši partě všichni přecházeli z PS4 na PC, tak to byl poslední impulz k tomu pořídit si také nový herní PC. Potom už následovaly jen věci jako nová myš, monitor a klávesnice. takže investice do streamu byla velká, ale stála za to a nelituji toho.

Jakou hru konkrétně na streamu preferuješ a jaké máš v dané hře cíle?

Já už odmala jsem vyrůstal na sportovních hrách, takže u mě celou dobu vévodí FIFA a NHL, každopádně to jsou sezonní hry a tudíž přes léto na stream musím vymyslet nějaké jiné pecky. Cíl, kterého bych chtěl dosáhnout? Tak pomalu nás čeká nový ročník ve FIFĚ a já doufám, že mi hra sedne, budu mít štěstí abych si mohl vybudovat dobrý tým a následně se mohl kvalifikovat na nějaké turnaje, v kterých bych rád reprezentoval náš esportový tým! ❤️

Dá se spočítat, kolik máš celkem fanoušků a hlavně fanynek?

I vzhledem k tomu, že streamuju teprve krátce mě ten počet lidí, kteří na mé streamy chodí překvapil a potěšil. Jelikož v dnešní době může streamovat každý pokud mu to dovolí internet a tudíž jsem za každého fanouška nesmírně vděčný. Kolik mám fanynek? Tak to popravdě netuším. Snad jich pár bude, ale zase jich nesmí být moc, aby mi žena to streamovani nezakázala.

Na závěr. Co bys poradil těm, kteří chtějí se streamováním své oblíbené hry začít?

Pokud někdo chce začít streamovat, tak musí počítat s docela velkou investici do vybavení, protože dokud člověk nemá webku, kvalitní mikrofon a další věci, tak ty lidi na stream moc nepřitáhne. No a potom je důležité být svůj a zaujmout diváka něčím novým, neokoukaným. Každopádně to je běh na dlouhou trať a všem co chtějí začít přeji hodně štěstí.

Dále bych ti Jirko chtěl poděkovat za rozhovor a popřát všem z RulerS hodně štěstí!

Add comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *