Streamer a hráč Jakub „El_Kosinero“ Kosař – ROZHOVOR

POSTED BY Redaktor 8 srpna, 2020 in FIFARozhovor,
Post thumbnail

Nedávno jsme vám představili do FIFA sekce dalšího hráče. Jak už titulek pověděl je to Jakub „El_Kosinero“ Kosař. Tento chlapík streamuje a hraje pravidelně FIFA. Nedávno se představil v Paddock Lize, která mu nevyšla dle představ, ale herně byl lepší než jeho protivníci a tím pádem víme, že má šanci se probojovat do TOP 20 v Paddock Lize. V rozhovoru se dočtete o jeho cílech a nebo jak zjistil, že existuje Rulers Esports

Ahoj Kosi, nedávno jsme tě představili jako novou posilu do FIFA týmu a tím pádem je jasné, že rozhovor nesmí chybět. Nejdříve tě poprosíme, aby jsi se představil našim fanouškům.

Ahoj, jmenuji se Jakub, je mi 26 let a pocházím z Českých Budějovic. Jsem vášnivým hráčem a streamerem FIFY, abych byl přesnější, tak Ultimate týmu.

Když jsi dostal nabídku vstoupit do Rulers Esports musel jsi se dlouho rozmýšlet? Potažmo, co tě přimělo kývnout na danou nabídku?

Abych pravdu řekl, tak jsem vůbec tento Esportový tým předtím neznal. Kamarád Chupibear93, respektivě momentálně už můj spoluhráč mi dal tak lehce najevo, že by o mě měl tento Esportový tým zájem.

Tak mi to nedalo a začal jsem googlit a zjistil jsem, že tento tým nabírá otáček a že má velký potenciál. Spoluhráč Chupibear93 mi poté i sám řekl další informace a přišlo mi to velice zajímavé.

Následně jsem se spojil s majitelem RLS, který mi oficiálně nabídl spolupráci, povyprávěl o jeho cílech, požadavcích a zároveň o různých bonusech, výhodách pro mě a to se mi velice líbilo.

Druhý den jsem na tuto spolupráci kývl a teď jsem tu.

Jsi taktéž známý streamer pod přezdívkou El_Kosinero a tvoji fanoušci tě považují za velkého sympaťáka. Jak probíhaly tvoje začátky na twitchi a proč jsi se rozhodl streamovat?

Tak to jsem vůbec nevěděl, že by mě lidi považovali za velkého sympaťáka, ale samozřejmě si to nechám líbit 😀 Nejvíce asi rozhodlo to, když jsem viděl jiné streamery, jak si to užívají, jak se tím baví, jak tam mají kolem sebe lidi, kteří tou hrou také žijí, bylo to něco úžasného. Hlavně to byl Emerickson, dá se říct, že díky němu jsem začal se streamováním. Úplně jsem si říkal, že to je něco, co by mě neskutečně bavilo, a proto jsem se tak rozhodl. Zkrátka chtěl jsem dělat něco, co mě bude bavit a věděl jsem, že to bude právě streamování. Tak jsem do toho šel.

Nebyla to žádná sranda, co se týče IT, tak absolutně netuším,

takže kamarádi mi pomohli s výběrem všech komponentů, vše složili, nainstalovali, ukázali základní věci a bylo to. Samozřejmě výbava nebyla vůbec levná. Zároveň jsem nechtěl začít streamovat FIFU 19 od půlky, takže jsem půl roku počkal a všechno jsem si připravil s začátkem FIFY 20 a pak to celé odstartoval. Začátky byly velice náročné, měl jsem velký stres vystupovat před lidmi, zda to všechno zvládnu a postupem času se to zlepšilo a teď už s tím nemám skoro žádný problém. Dále bylo velice náročné získat fanoušky/sledující, kteří o mě nevěděli, takže dlouhou dobu trvalo, než jsem se dostal do povědomí více a více lidí.

Pomohli mi k tomu HOSTY od známých streamerů, dále lidé z chatu, kteří mě sledovali a zároveň mi začali pomáhat s grafikou a vším kolem. Hlavně to byl a stále je kamarád Rážík. Postupem času se to začalo pomalu rozjíždět, ale nebyla to vůbec žádná sranda, hodiny streamování, kde na Vás koukají 2-4 lidé a nezvedá se to, bylo to dost demotivující, ale nevzdal jsem to a vyplatilo se.

Máš ve FIFĚ nějaké cíle, které by jsi si chtěl splnit?

Určitě mám a není jich málo. V novém ročníku bych chtěl častěji uhrát ve Víkendové lize elity, dále docílit statusu verified, což znamená, že se Vám povede aspoň 1x hitnou Elite 1 ve Víkendové lize do určitého času (27 výher). Další cílem je pro mě probojovávat se v různých kvalifikacích mezi Top hráče a zahrát si některá offline finále. Samozřejmě největší cílem vyhrát nějaký turnaj a stát se šampionem.

Dá se spočítat, kolik máš celkem fanoušků a hlavně fanynek?

Určitě se to spočítat dá. Když se podívám na Twitch, tak se čísla pohybují lehce přes 2400 sledujících a na Instagramu něco málo přes 300.

Fanynek moc nemám, děvčata bohužel moc FIFU nesledují, takže se musím spokojit pouze s klučičí sledovaností 🙂

Na závěr. Co by jsi chtěl vzkázat svojí fanouškovské základně, potažmo fanouškům Rulers Esports?

Určitě bych všem chtěl moc poděkovat za veškerou podporu, kterou od Vás mám. Nesmírně si toho vážím a doufám, že Vás budu bavit i nadále.

Budu se snažit na sobě pracovat, abych se stal ještě lepším FIFA hráčem, streamerem a v neposlední řadě, abych co nejlépe reprezentoval a hájil barvy Rulers Esports. Zároveň všem z Rulers Esports přeji mnoho štěstí a úspěchů.

Děkuji za rozhovor.

Podpořte Kosiho na soc. sítích a twitchi !

TWITCH | FACEBOOK | INSTAGRAM