Základní část e:Ligy je u konce a startuje play off!

POSTED BY Redaktor 15 března, 2022 in FIFARozhovor,
Post thumbnail

Naše FIFA sekce, která reprezentuje fotbalový klub FK Jablonec se umístila v základní části e:Ligy na 6. místě a tento víkend 19-20.3.2022 vstoupí do osmifinálového boje proti FK Mladá Boleslav. V případě postupu nás poté čeká silný FC Baník Ostrava. Do ligy jsme vstoupili v našem tradičním složení Josef „Peposlav“ Uxa a Adam „Adulack“ Hodina. První zápas klukům nevyšel dle představ, jelikož podlehli Baníku 1:3. Poté naše duo nastartovalo pěti zápasovou jízdu bez porážky a ohřívali jsme se na 1. místě. V druhé polovině ligy jsme bohužel kvůli remízám ztratili spoustu důležitých bodů a tím pádem jsme vypadli z TOP4, která zaručovala postup do čtvrtfinále. Připravili jsme si pro vás rozhovor s Peposlavem, který shrnul základní část e:Ligy a také se s námi podělil o zajímavou zkušenost, která se mu přihodila na měsíčním finále Guseppe Cupu.

Ahoj Pepis. Skončila nám základní část e:Ligy, ve které jste společně s Adulackem vybojovali 6. místo zaručující osmifinále play-off. Jste spokojení se závěrečným umístěním nebo jste si věřili na lepší pozici?

Určitě jsme chtěli skončit v TOP4, jelikož po celou dobu sezóny jsme měli toto umístění na dosah. Takže s 6. místem nejsme moc spokojení. Náš cíl bylo minimálně 4. místo zaručující postup do čtvrtfinále. Bohužel jsme v závěru kvůli remízám zbytečně ztratili body.

V osmifinále nás bude čekat FK Mladá Boleslav, která dokázala porazit v základní části například silný Zlín v čele s kluky z Entropiqu a nyní postoupila do osmifinále přes FC Hradec Králové. Jak vidíš naše šance na postup do čtvrtfinále?

Mladá Boleslav rozhodně nebude lehký soupeř. Porazili hodně dobrých soupeřů, ale v základní části jsme je přehráli výsledkem 4:0 a věřím, že to zvládneme i v osmifinále.

Jak se připravujete s Adulackem na play-off? Máte nějaký společný tréninkový plán nebo trénujete každý sám individuálně?

Teď si oba dáváme pár dnů pauzu, ale před play-off budeme společně trénovat a snažit se podat co nejlepší výsledek.

Odběhneme od e:Ligy a přejdeme na jednu choulostivou otázku. Ty jsi jel do Reloadu 5.3. na měsíční finále Guseppe Cupu a omylem sis na turnaji odinstaloval FIFU. Jak se to může stát? 😊

Já pořád nevím, jak se to mohlo stát. 😊 Měl jsem zapnutou FIFU a v průběhu jsem musel do nastavení hru zavřít. V menu jsem najel na FIFU a zrovna v ten moment jsem se všímal okolního ruchu. Nevím, jak se to stalo, ale místo zavřít hru jsem dal odinstalovat i když je to asi čtyři políčka od sebe. Byl jsem z toho zklamaný, protože jsem jel na finále dobře naladěný. Kdo ví, tak FIFU jen tak rychle nenainstalujete. Zkoušel jsem si půjčit Playstation od organizátora TPG, ale bohužel tam byly nějaké technické problémy. Jak říkám byl jsem z toho zklamaný, ale pak jsem si z toho dělal srandu a bral to v pohodě.

Chtěl bys ještě na závěr něco vzkázat fanouškům?   

Doufám, že nám fanoušci budou fandit v play-off na streamu e:Ligy. Budeme potřebovat každou podporu a my se budeme snažit uhrát co nejlepší výsledek.