Opouští nás Valorant a UFC 3 sekce

POSTED BY Redaktor 7 července, 2020 in UFC3Valorant,
Post thumbnail

Dnešním dnem se loučíme s Valorant a UFC3 sekcí. Valorant sekce si nakonec nesedla dle plánu. Jelikož byly v týmu neshody rozhodli se rozejít. Vitaliy Nechiporenko z UFC sekce je momentálně neaktivní a ukončujeme tak jeho činnost v Rulers Esports.

Adaninovi, Bebemu, Monkymu, Roniikovi, Hašovi a JMS přejeme spoustu úspěchů a děkujeme za reprezentaci našeho týmu. Stále je možné, že v nové Valorant sekci uvidíte někoho z těchto borců.

Jak to bude s GRUNEX MASTERS ? Jelikož se tým celkově rozpadl a nemáme jiné zástupce do naší sekce, rozhodli jsme se odstoupit.

Nechi, který nás reprezentoval v UFC3 zůstává v RLS jako čestný člen. Tím pádem mu přejeme jen to největší štěstí. Třeba ho uvidíte na nějaké manažerské pozici :o)

Jaké budou další kroky a hlavně priority RLS?

Valorant: Mladá hra na e-sportové scéně. Tudíž budeme pečlivě skládat nový tým, který ohlásíme ve chvíli kdy si budeme jisti, že za to stojí !

FIFA: Nově startuje Paddock Liga na Topgamingu. Peposlav se nejspíše účastnit bohužel nebude. Chupi se registruje do všech fází aby ukázal sílu našeho týmu !

Rainbow Six Siege: Kluci se aktuálně připravují na Paddock Ligu Season 2

Chystá se celkově nový grafický kabátek našeho loga a všech postů na soc. sítích. Rovněž bude grafický návrh triček a dresů pro hráče, kteří se budou účastnit offline akcí. Nejspíše se dočkáme jedné nové sekce, kterou bohužel neprozradíme.