Slušné výsledky Valorant sekce

POSTED BY Redaktor 16 června, 2020 in Valorant
Post thumbnail

Velký souhrn naší Valorant sekce z minulého víkendu, který nám přinesl postup do Finále SAMSUNG VALORANT CUPU #6 na Playzone.cz a také postup do GRUNEX MASTERS, v kterém se bude bojovat o PRIZEPOOL 70 000,-

V pátek 12.6. od 18:00 hod. startoval SAMSUNG VALORANT CUP #6 – Kvalifikace #2. Do finále postupovalo TOP 8 týmu z první a druhé Kvalifikace. Mezi registrovanými týmy nechyběli například Ferrari Peek, 9x, Vikingekrig Esports , Never Ending Story a další.

První kolo pro naše borce bylo hodně lehké, protože FREEWIN nám nedal vůbec zabrat. Ve druhém kole nás čekal hned ze startu těžký soupeř v podobě Never Ending Story. Nicméně adanin, bebehere a spol. jim nedali šanci a porazili jsme již zmíněný NES 13:4 a hned ze startu jsme vyřadili jednoho z favoritů na postup.

Třetí kolo nám los přiřadil NecroRaisers. Nebylo to nic lehkého, ale byly jsme lepším týmem a naše sestava tento tým porazila 13:9. Dostali jsme se tím pádem do Čtvrtfinále turnaje a boj o postup do celkového finále mezi nejlepší osmičku týmu. Pro naše krutopřísné borce to nebyla žádná procházka růžovou zahradou, protože jsme o postup narazili na silný Vikingekrig Esports, kteří vyhrávají na Lancraftu jeden turnaj za druhým.

Tento match byl rovněž streamovaný na PZ takže menší nervozita byla ze začátku znát a prohrávali jsme na mapy 1:0. Naštěstí pro nás čtvrtfinále bylo formou BO3 a mohli jsme na druhé mapě zabojovat. Naši borci se oklepali a rozdrtili na druhé mapě Vikingy ! Do třetí mapy jsme šli stále jako outsideři a věřilo se spíše našemu oponentovi. Kluci překvapili všechny na streamu a třetí mapu vyhráli! Postoupili jsme do Finále SAMSUNG turnaje, které se odehraje v sobotu 20.6. od 13:00.

V sobotu 13.6. startovala skupinová kvalifikace do GRUNEX MASTERS s prizepoolem 70 000 korun. Postoupit mohlo jen 16 týmů o rozřazení do silnější skupiny A a horší skupiny B, v kterých se budou hrát baráže o postup a sestup z dané skupiny. Kvalifikace byla formou skupin, ze které postupoval pouze jeden tým. Hrálo se každý s každým a ze 71 týmů nám byly přiřazeny týmy: Solitude, Není 50 neni skang a H20 stačí přidat vodu. Naši kluci si skupinu doslova vychutnali a vyhráli ji se skórem 39:6. Postup byl tedy do TOP 16 jasný.

Další den se hrálo zvláštním způsobem, jelikož byla opět rozlosovaná skupina, ze které postoupily všechny týmy a poté Play Off s jedním kolem o rozřazení do silnější skupiny A a horší skupiny B. Nebylo si z čeho vybírat a my jsme do skupiny dostali týmy 5KELO, 1GMIX a Kentucky Kennedy. Ve skupině jsme skončili na druhém místě s jednou porážkou od týmu 5KELO a dvěma výhrami. Po skupině hned následovalo Play off, ve kterém jsme dostali tým Traktor Peek, s kterým si naše sestava měla zahrát o Skupinu A. Tento match byl formou BO3, ale bohužel se nám nepodařilo urvat výhru pro sebe a podlehli jsme 1:2 na mapy. Postupujeme tedy do horší skupiny B, ze které se pokusíme dostat do skupiny A a zabojovat o cenné body do GRUNEX MASTERS !!!

Držte naší HaďoRulers Sebrance palce !